47579918_2222009544785839_1509544905620324352_n

WARSAW FASHION DAY JUŻ ZA NAMI!!! CO TO ZA EMOCJE BYŁY!!!

WARSAW FASHION DAY JUŻ ZA NAMI!!! CO TO ZA EMOCJE BYŁY!!!

10 grudnia w Centrum Praskie Koneser odbyła się kolejna edycja Warszaw Fashion Day, którego organizatorami jest małżeństwo Mariola i Adam Turbiarz, są współwłaścicielami Prysznica Modowego. Jest to butik, w którym można kupić kreacje nie tylko od Marioli Turbiarz, ale również od Doroty Goldpoint, Teresy Rosati oraz obuwie marki Domeno i Carinii

Warsaw Fashion Day to nie tylko pokazy mody i gwiazdy w roli modelek i modeli ale przede wszystkim to szczytny cel. Wszystko to,  co dzieje się wokół pokazów jest charytatywne i organizowane dla osób chorych, które wspieramy. Tym razem zebrane pieniążki zostały przekazane na Fundację Rak’n’Roll.

GWIAZDY  W ROLI MODELEK I MODELI

Od początku we wszystkich edycjach to właśnie gwiazdy charytatywnie idą w pokazach mody i tym razem nas nie zwiodły.

Na wybiegu mogliśmy podziwiać : Monika DrylPaweł StasiakKarolina NolbrzakJaroslaw jakimowicz, Anna Grycewicz, Anita Jancia-Prokopowicz, Włodek Matuszak, Anna ObercAdrian Furgalski, Michalina Sosna, Ryszard RembiszewskiKrystyna Mazurównaa, Aleksandra Chapko,Monika ButrynMałgorzata PiskorzPatrycja SzczepanowskaDanuta BłażejczykJoanna Sydor, Dorota Głowacka – Lesień, Michał Lesień – Głowacki, Karolina Chapko, Wanda Kwietniewska, Gabriel Fleszar 

Fot: KULTURALNI PL

Podczas pokazów mogliśmy oglądać na wybiegu zwycięzców i finalistów międzynarodowego konkursu Fresh Faces World: Marysię Kłoda i Mateusza Brodziaka, Dymitriusz Rutkowski, Viktoria Teshner. Oprócz finalistów prestiżowego konkursu na wybiegu zobaczyliśmy Magdalenę Warnkę, Scarlett ThompsonMonika ErdenerOliwia Sara PiczJolanta Jankowska-Pilipajć, oraz Luiza Benzouaoua.

Fot: KULTURALNI PL

KOLEKCJE POLSKICH PROJEKTANTÓW


Teresa Rosati, Viola Śpiechowicz, Dorota Goldpoint, Sheirt, Mariola Turbiarz, Monika Erdener Fashion Designer
Paweł Węgrzyn, Janicki – Streetwear
Oraz:
Carinii, Domeno – Producent Obuwia, CollarMe, KOD, Avaasi Jewelry New York, CYBEX
Wydarzenie odbyło się w Centrum Praskie Koneser a organizatorem był – Prysznic Modowy 

Wisienką na torcie był przepiękny i bardzo energetyczny występ Marcina Urzędowskiego oraz Dawida Skrzypczaka.  Panowie, zrobiliście kawał dobrej roboty.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

Muszę stwierdzić, że impreza była bardzo udana pod wieloma względami, Mariola i Adama, na Wasze ręce składam wielkie gratulacje. Do zobaczenia na kolejnych udanych imprezach.

Pokaz mody Teresy Rosati

Pokaz mody Violi Śpiechowicz

Pokaz mody Marioli Turbiarz i Piotra Janickiego

Pokaz mody marki Węgrzyn Fashion Pawła Węgrzyna

Pokaz mody Doroty Goldpoint

Zdjęcia są własnością portalu KULTURALNI PL Jarosław Malinowski

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

UDOSTĘPNIJ TEN POST

Share on facebook
Share on email