Fot. Mateusz Jagielski/East News, Serock, 24.11.2019  Final konkursu Miss Polonia 2019
N/z: I Wicemiss Polonia 2019 Aleksandra Kielan, Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska, II Wicemiss Polonia 2019 Karina Nowak

NOWĄ MISS POLONIA 2019 ZOSTAŁA KAROLINA BIELAWSKA! KIM JEST NAJPIĘKNIEJSZA POLKA?

20 letnia Karolina Bielawska z Łodzi została tegoroczną Miss Polonia 2019. Jej urodę docenili także widzowie przyznając jej w głosowaniu sms tytuł Miss Publiczności!

Uroczysta gala 90-lecia konkursu odbyła się w niedzielę, 24 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. I Wicemiss została Aleksandra Kielan z Częstochowy, a tytuł II Wicemiss powędrował do Kariny Nowak z Żor.

Na co dzień nowa Miss Polonia studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej, ponieważ inspirują ją silne i niezależne kobiety. Od najmłodszych lat jej największą pasją są podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i ich zwyczaje. W życiu ceni osoby z pasją, ambitne i pozytywnie patrzące na świat.

Wielka gala finałowa za nami!

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019 kandydatki zaprezentowały się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełniły zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek zadbała marka Delia Cosmetics, a o fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzili Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. W pokazach kandydatkom towarzyszyło trio tenorów TRE VOCI. Galę zakończył wyjątkowy recital Margaret.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World!  

Miss Polonia ma 90 lat!

W tym roku konkurs Miss Polonia obchodzi swoje 90-lecie. Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności w Polsce i na świecie. W ciągu 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek.

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. W trakcie finałowej gali Miss Polonia w Hotelu Narvil odbyła się wyjątkowa parada laureatek konkursu z lat 1990 – 2017!

Pełna lista nagrodzonych kandydatek w konkursie Miss Polonia 2019:

  • Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska
  • I Wicemiss Polonia 2019 – Aleksandra Kielan
  • II Wicemiss Polonia 2019 – Karina Nowak
  • Miss Publiczności 2019 – Karolina Bielawska
  • Miss Social Media 2019 – Kinga Zabielska
  • Miss Gabbiano 2019 – Jesika Kubiak
  • Miss Party.pl 2019 – Dominika Lamauskaite
  • Miss Vita Diet 2019 – Karolina Bielawska
  • Miss Born2Be 2019 – Dominika Lamauskaite

(fot. Mateusz Jagielski / IGO-ART)

Wszystkie finalistki do korony Miss Polonia możecie zobaczyć pod linkiem http://www.fashionstyle.blog/2019/11/17/poznajcie-finalistki-konkursu-miss-polonia-2019-ktora-z-nich-otrzyma-korone-najpiekniejszej/

Materiały prasowe

UDOSTĘPNIJ TEN POST

Share on facebook
Share on email